Altuni - Altuni Jewelry - Altın Kaplama Takı Modelleri,Altın Kaplama Bileklik Modelleri,Altın Kaplama Bilezik Modelleri,Altın Kaplama Kolye Modelleri,Altın Kaplama Küpe Modelleri,Altın Kaplama Halhal Modelleri

Ara

Kaliteli Altın Kaplama

13.03.2021

/images/altuni_12.jpg


Altın, dünyanın değerli madenlerinden biri olmasının yanısıra, kadın süsü olarak da oldukça önemlidir. Erkekler tarafından da kullnılan altında zaman zaman bozulma, çizilme, renginin matlaşması, özellikle düşük ayar altın da kararma gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Ne var ki, zarefetinin yanında artık fiyatları oldukça yüksek olan altın takılar çok kolay satın alınamıyor. 

Birebir altın modeli olan bu takılar estetik olarak oldukça şık görünmekte ve gerçeklerinden ayırt edilmemektedirler.  
Birebir altın modeli olan Altuni Takılar estetik olarak oldukça şık görünmekte ve gerçeklerinden ayırt edilmemektedirler. Kaplamasında kullanılan yüksek teknoloji nedeniyle, uzun süreli kullanımlarda bile ilk günkü canlılığını ve parlaklığını korumaktadır. İmitasyon takılar ifadesi gerçek takıların benzerini ifade ederken iken, son dönemde 

Altuni Takı olarak isimlendirilen ve garantili olarak da satılan altın kaplama takılar gerek işçilik, gerek kalite, gerekse dayanıklılık olarak altın kaplama takı sektöründe önemli bir trend olmuştur. Altuni takılar gerçek altın takılara ayırt edilemeyecek derecede benzemelerinin yanısıra estetik olarak da oldukça şıktır. Bu yüzden de garantili altın kaplama takılar olarak sürekli bir müşteri kitlesi yakalamıştır.

14, 18, ve 22 ayar garantili altın kaplama Altuni bilezik, bileklik, kolye, küpe, yüzük vb. takıların tasarımı, üretimi ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Zarif ve çağdaş modelleri ve uzun ömürlü kaplamasıyla müşterilerinin beğenisini kısa zamanda kazanmış olan firmamız, altın modeli takıların revaçta oldu son yıllarda Türkiye’deki pazar hacmini hızla arttırmaktadır. Solmaya, renk atmasına, kararma ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklı olan ürünlerimiz kaplamasında kullanılan yüksek teknolojisi sayesinde uzun ömürlü kullanımı ile bilindik altın kaplama takılardan ayrılmaktadır.